Říjen 2012

25.10.12 - Ohlédnutí za prázdninami a můj současný život♥♥

25. října 2012 v 18:29 | Leni4Qa |  Diary
Zdárek_:* 3 měsíce jsem se neozvala, prostě jsem ze dne na den bez udání důvodu (:DDD) sekla s blogem.. Až po těch třech měsících jsem dostala výčitky svědomí a trošku chuti na blog. Opakuju TROŠKU!!

Zažila jsem jedny z nejlepších prázdnin:) a tak se s váma musím podělit o moje zážitky.

"Každodenní" focení

Přes prázdniny jsem nafotila snad tisíce fotek:). Skoro každej den jsem něco fotila, nebo někdo fotil mě.

23.-26.7. Žeravice

Jedny z nejlepších zážitků:) prostě 4 dny s mou sestřenicí, fotek máme víc než dost :D Tak vám sem nějakou hodím;).

Na obou fotkách jsem ta napravo.:)

10.-22.8 Řecko, ostrov Lefkáda

Tyto prázdniny jsem byla v Řecku po páté. Tentokrát zase na jiném ostrově, který se nazývá Lefkáda. Musím uznat, že to bylo to nejkrásnější co jsem zatím viděla. Přidám sem pár fotek, a v dalším článku jich sem dám víc, ale stejně ani z těch fotek nepoznáte tu opravdovou nádheru a atmosféru:).

Lefkáda: "Lefkada, někdy též Lefkáda, je řecký ostrov v souostroví Jónských ostrovů o rozloze 356 km², délka pláží je 117 km a na ostrově žije 23 000 obyvatel, je položen mezi ostrovy Korfu a Kefalonie. Nejvyšším bodem je vrchol Stavrota. Na ostrově je mírné středomořské podnebí."

Tohle byl jen malý úryvek z wikipedie:), aby jste veděli kde se ostrov nachází. Bylo to tam opravdu nádherné , teploty 40 stupňů!!!♥ A hlavně na tomhle ostrově jsou jedny z nejkrásnějších pláží Řecka a dokonce i vyhlášená pláž PORTO KATSIKI, která má modrou vlajku (blue flag) za čisotu vody, tahle pláž je tedy 8. nejkrásnější na Světě.:)

8.nejkrásnější pláž světa - Porto Katsiki