Květen 2012

20.5.12 - Titulek článku nesmí být prázdný.

20. května 2012 v 13:05 | Leni4Qa |  Diary

Thursday

Ve čtvrtek jsme byly s kámoškama na pizze (♥). Nejlepší. " Tady nejsou ubrousky a příbory,to je hrozný " " Tak se utři do ubrusu. "

Friday

To jsem byla s kámoškou pro změnu v cukrárně, na poháru (mňam). A potom jsem jela (překvapivě) busem domů. Večer jsem šla potom ještě s kamarádkou na kofolu na rybník, a... (to vás nemusí zajímat :P)

Saturday

Táákže sobota.. V sobotu jsem byla s tetou a bratrancem v Olomouci v aquaparku a v McDonaldu.. A 17:30 jsem se potom dívala na hokej.. Samozdřejmě každý Slovák měl hned na fb status o hokeji tipu: " Jsme lepší než Češi a zítra dáme Rusy.." K tomu se dál nebudu vyjadřovat, tak ať si Slováci po 10 letech to finále (předem prohraný) zahrajou.. a hlavně ať se z toho neposerou. Stejnak to pro mě vyhráli Češi. A těčka (:D).

Sunday

A dnes?? Před chvilkou jsem vstala z postele.. (jsem se přemohla), a za chvilku jdu zase ven.. A od 15:00 zase hokej (snad dáme aspoň ten bronz).

To co poslouchám - o.5

13. května 2012 v 14:15 | Leni4Qa |  To co poslouchám
Říkejte si co chcete.. Bieber prostě jede (:'DD). Boyfriend je nejlepší :*(to nejorší nakonec :D, né písnička dobrá, ale ta prdel o.O :'DD že Ify, podívejte se na 0.53 sek.)