Únor 2012

15.2.12 - That´s my life

15. února 2012 v 16:00 | Leni4Qa |  Diary
Ahoj, dlouho jsem se neozvala. Musím pžiznat, že tématu blog nebo přidat článek na blog jsem se dlouho vyhýbala. Jsem hrozně líná. Nicméně teť mě k tomu přinutily různé okolnosti..

Pololetí
31.1. jsme dostali vysvědčení. Musím říct, že jsem nemálo spokojená.. Myslela jsem, že budu mít jednu nebo dvě dvojky, ale nakonec jsem měla samý.

Jarní prázdniny
Minulej týden jsme měli jarní prázdniny. Bylo to super. Skoro každej den jsem chodila bruslit a hrát hokej, bylo to fajn. Taky jsem byla s kámoškou nakupovat..

Hokej
Jak už jsem říkala, celý prázdniny jsem bruslila a hrála hokej.. Bruslím už hrozně dlouho asi od mích 5 nebo 4 let, ale hokej jsem začala hrát až teť.. Dostala jsem totiž novou hokejku.. Nevěřili by jste jaká je to sranda :D. Hrozně mě to začalo bavit..

Jsem nemocná
Včera jak jsem přišla ze školy se mi začala hrozně motat hlava a bolelo mě v krku.. Takže dnes ráno jsem šla k doktorce a ta mi řekla, že mám angínu.. Takže budu minimálně do konce týdne doma. No, má to svý výhody, nemusím dnes psát dva testy.. Ale ty testy bych klidně psala, dala bych všechno za to, abych neměla tu blbou horečku. Takže dneska celej den ležím u televize.. Jenže jedinej problém je, že v tv skoro nic nedávaj..

We♥it
Asi před dvěma týdny jsem se konečně zaregistrovala na we heart it. Můžu vám tuto stránku jedině doporučit. Asi skoro každý z vás tuto stránku zná, ale málo kdo je na ní registrovaný. Mít účet na we heart it je fakt skvělý a má to hodně výhod. Můžete tam přidávat různé fotky z netu a můžete dávat srdíčka k různým fotkám na servru, potom se vám ty fotky ukáží na vašem účtu.. Můžete si tam taky přidávat přátelé.. a má to prostě hodně výhod. Já tam jsem jako Little Dreamer, a nejdete mě tady: www.weheartit.com/alittledreamer Pokud chcete přidejte si mě do přátel (do followers) a já si vás taky přidám. :)

Sněží, sněží..
Dneska u nás celej den sněží, hrozně fouká vítr a jsou tady závěje.. Máme tady asi 30 cm sněhu a pořád padá..

Ruším SONF
Skoro nikdo mi neposlal fotku do dalšího kola, a ten kdo mi to poslal tak měl fotku stáhlou z netu.. Takže ruším soutěž!! Výsledky celé SONF, zveřejním v nejbližší době a ceny všichni dostanete.